Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Noslēdzies fotokonkurss jauniešiem “Sardzē par visdārgāko”, un noskaidroti 14 labākie no konkursam iesūtītajiem darbiem.

Atzīmējot Zemessardzes 30.gadadienu un gatavojoties Lāčplēša dienai, parlaments aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Sardzē par visdārgāko”. Jaunieši aicināti iesūtīt pašu uzņemtas fotogrāfijas, atspoguļojot to, kas pašam jaunietim ir visdārgākais un sargājams.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 11.augustā, izskatīja un atbalstīja valdības rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Ludzas, Krāslavas un Augšdaugavas novadā, kā arī Daugavpilī no 11.augusta līdz 10.novembrim.

Trešdienas, 4. augusta, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sāka likumprojekta “Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā” (1128/Lp13) izskatīšanu.

 

Trešdienas, 9. jūnija, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija tikās ar iekšlietu ministri Mariju Golubevu, lai pēc stāšanās amatā pārrunātu ministres izvirzītās darba prioritātes un turpmāko redzējumu par nozares attīstību.