Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savā trešdienas, 5. maija, sēdē pārrunāja aktuālos ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldību saistītos jautājumus.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savās 28. un 29. aprīļa sēdēs izskatīja par steidzamu atzīto likumprojektu “Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā” (1051/Lp13), lemjot to atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā.

Otrdien, 27. aprīlī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs J.Rancāns un deputāte V.A.Tērauda videokonferences formātā tikās ar Eiropas Komisijas pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pirms Eiropas Savienības tiesiskuma ziņojuma tapšanas.

Otrdienas, 27. aprīļa, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā likumprojektus “Grozījumi Apsardzes darbības likumā” (541/Lp13), “Grozījumi Latvijas Republikas Zemessardzes likumā” (784/Lp13), “Grozījumi Ieslodzījuma vietu pārvaldes likumā” (786/Lp13) un “Grozījums Ieroču aprites likumā” (756/Lp13).

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savā ceturtdienas, 22. aprīļa, sēdē nolēma konceptuāli atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā likumprojektus “Grozījums Latvijas Sodu izpildes kodeksā” (1038/Lp13) un “Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā” (1051/Lp13).