Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdien, 7.jūnijā, trešajā – galīgajā -  lasījumā atbalstīja grozījumus Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs J.Rancāns un deputāts M. Šteins šā gada 24. maijā tikās ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem – Biedrību “Tavi Draugi”, “Patvērums Drošā māja”, Pestīšanas Armija, “Gribu palīdzēt bēgļiem”.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 11.maijā, konceptuāli atbalstīja grozījumus Politisko partiju likumā, kas paredz likumā nostiprināt aizliegumu partijām savā darbībā publiski slavināt, noliegt vai attaisnot genocīdu, noziegumus pret cilvēci, mieru, kā arī kara noziegumus.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šā gada 21. aprīļa sēdē vienbalsīgi atbalstīja grozījumus Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā, tā steidzamību un rosināja to Saeimas sēdē izskatīt bez atkārtotas izskatīšanas komisijā.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šā gada 7. aprīļa sēdē konceptuāli atbalstīja grozījumus Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā (Nr. 1415). Likumā papildināti atbalsta mehānismi Ukrainas civiliedzīvotājiem.