Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdien, 16.septembrī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija izskatīja jauno Valsts civilās aizsardzības plānu.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savā otrdienas, 15.septembra, sēdē izskatīja Aizsardzības ministrijas izstrādāto ziņojumu par aizsardzības industrijas attīstību un šajā sakarā nepieciešamajiem likumdošanas uzlabojumiem. Tāpat komisija 2.lasījumā izskatīja un atbalstīja likumprojektus “Grozījumi Nacionālās drošības likumā” (692/Lp13), “Grozījumi likumā “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”” (690/Lp13), “Grozījumi Mobilizācijas likumā” (691/Lp13).

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti trešdien, 9.septembrī, atbalstīja jauno Valsts aizsardzības koncepciju. Tā vēl jāapstiprina Saeimai.

Otrdien, 8.septembrī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas deputāti izbraukuma sēdē apmeklēja O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolu un poligonu “Mežaine”.

Otrdien, 8.septembrī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija un Sociālo un darba lietu komisija kopējā sēdē 1. lasījumā izskatīja un atbalstīja likumprojektus “Grozījumi Militārpersonu izdienas pensiju likumā" (764/Lp13), “Grozījumi Valsts drošības iestāžu amatpersonu izdienas pensiju likumā" (762/Lp13), “Grozījumi likumā "Par izdienas pensijām Iekšlietu ministrijas sistēmas darbiniekiem ar speciālajām dienesta pakāpēm"" (766/Lp13), “Grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja amatpersonu izdienas pensiju likumā" (768/Lp13) un “Grozījumi Prokuroru izdienas pensiju likumā’’ (759/Lp13).