Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija divās ceturtdienas, 2. aprīļa, sēdēs izskatīja un nolēma virzīt izskatīšanai Saeimā vairākus likumprojektus, kas saistīti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija piektdienas, 20. marta, sēdē lēma virzīt izskatīšanai Saeimā Ministru kabineta lēmumu noteikt papildu pasākumus ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā. Lēmums apstiprināts Saeimas 20. marta ārkārtas sēdē. 

 

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem, draugiem un domubiedriem atvadoties no Jutas Strīķes – atsaucīgas kolēģes, saviem principiem uzticīga cilvēka, dedzīgas un drosmīgas sabiedrotās godīgas politikas aizstāvībā.

 

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija svētdien, 15.martā, lēma virzīt izskatīšanai Saeimā lēmuma projektu, kas paredz atbalstīt Ministru kabineta lēmumu noteikt papildu pasākumus ar mērķi ierobežot koronavīrusa Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā.

Piektdienas, 13. marta, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija izskatīja un atbalstīja valdības lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu saistībā ar koronavīrusa Covid-19 ierobežošanu. Komisijas sagatavotais lēmuma projekts “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” tika apstiprināts 13.marta Saeimas ārkārtas sēdē.