Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

07.02.2019.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savā 5.februāra sēdē par komisijas priekšsēdētāju ievēlēja J.Rancānu.

Deputāti arī apstiprināja komisijā izveidoto apakškomisiju sastāvu. Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijā iekļauti deputāti: Raimonds Bergmanis, Ainars Latkovskis, Edvīns Šnore, Normunds Žunna, Krišjānis Feldmans, Mārtiņš Staķis un Jānis Ādamsons.

Stratēģiskās komunikācijas apakškomisijā iekļauti deputāti: Ainars Latkovskis, Ivans Klementjevs, Edvīns Šnore, Krišjānis Feldmans, Linda Ozola, Mārtiņš Staķis, Nikolajs Kabanovs, Marija Golubeva, Inese Lībiņa-Egnere.

Savukārt 7. februārī komisija sasauca apakškomisiju pirmās sēdes.

Par Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Raimonds Bergmanis, bet par sekretāru - Mārtiņš Staķis.

Ainars Latkovskis tika ievēlēts par Stratēģiskās komunikācijas apakškomisijas priekšsēdētāju,  bet par sekretāru - Edvīns Šnore.