Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdien, 27. aprīlī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs J.Rancāns un deputāte V.A.Tērauda videokonferences formātā tikās ar Eiropas Komisijas pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pirms Eiropas Savienības tiesiskuma ziņojuma tapšanas.

 

Tikšanās ietvaros komisijas deputāti un Eiropas Komisijas pārstāvji pārrunāja jautājumus par Covid-19 pandēmijas ietekmi uz Saeimas darbu un Saeimas lomu Covid-19 noteikto ierobežojumu noteikšanā un pārraudzīšanā, parlamentā pieņemto likumu un steidzamības kārtībā pieņemto likumu attiecību, kā arī attālināto parlamenta darbību Covid-19 pandēmijas laikā.

Vairāk informācijas par Eiropas tiesiskuma mehānismu atrodams šeit.