Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Ceturtdienas, 25. marta, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā par steidzamu atzīto likumprojektu “Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā” (962/Lp13), kā arī lēmuma projektu “Par Ministru kabineta 2021. gada 24. marta rīkojumu Nr. 185, ar kuru grozīts 2020. gada 6. novembra rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”".

 

Likumprojektā “Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā” (962/Lp13) komisijā tika atbalstīti visi iesniegtie Tieslietu ministrijas priekšlikumi, kas izstrādāti, lai valstī pēc ārkārtējās situācijas pārtraukšanas pastāvētu tāds tiesiskais regulējums, kas pasargā sabiedrību no Covid-19 infekcijas straujas izplatības, kā arī Juridiskā biroja tehniska rakstura priekšlikumi.