Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdien, 10. martā, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanā Saeimā lēmuma projektu “Par Ministru kabineta 2021. gada 5. marta rīkojumu Nr. 140, ar kuru grozīts 2020. gada 6. novembra rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”. Vienlaikus komisija iepazinās ar aktuālo situāciju ar Covid-19 izplatību saistītā valsts apdraudējuma pārvarēšanā.

 

Ar atbildīgo ministriju pārstāvjiem pārrunājot gan aktuālo situāciju ar Covid-19 izplatību saistītā valsts apdraudējuma pārvarēšanā, gan Ministru kabineta rīkojumā ietvertos grozījumus, komisijas deputāti aktualizēja jautājumus par iespējamo bērnu vakcināciju nākotnē, Covid-19 vīrusa mutāciju izplatību, ceļošanas uz trešajām valstīm atsākšanu un ar to saistītajām prasībām ceļotājiem, vakcinācijas pasēm un plānoto vakcinācijas centru izveidi.