Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs J.Rancāns, komisijas sekretārs A. Bašķis un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas priekšsēdētājs R. Bergmanis šā gada 9. septembrī tikās ar Spānijas Karalistes parlamenta Aizsardzības komisijas priekšsēdētāju José Ignacio Echaniz Salgado un delegāciju.

 

Tikšanās laikā Spānijas Karalistes parlamenta Aizsardzības komisijas priekšsēdētājas atzinīgi novērtēja Spānijas kontingenta integrāciju Ādažu militārajā bāzē, kā arī izteica pateicību tam, ka Latvija sadarbojās ar Spāniju, attiecīgi atļaujot pievienot savas vērtības. Priekšsēdētājs José Ignacio Echaniz Salgado šo tikšanos atzīmēja, kā soli savstarpēju attiecību stiprināšanā.

Komisijas priekšsēdētājs J.Rancāns pozitīvi vērtē tikšanos un apstiprina, ka savstarpēja sadarbība ir jāturpina, attiecīgi komisijām jāturpina tikties un aktualizēt būtiskās problēmas.

 

Foto: Ieva Ābele, Saeima

Foto: Aizsardzības, iekšlietu un korupcija novēršanas komisija