Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs J.Rancāns un deputāts M. Šteins šā gada 24. maijā tikās ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem – Biedrību “Tavi Draugi”, “Patvērums Drošā māja”, Pestīšanas Armija, “Gribu palīdzēt bēgļiem”.

Tikšanās laikā nevalstisko organizāciju pārstāvji izklāstīja būtiskākās problēmas ar kurām tās saskaras tieši šajā laikā, lai palīdzētu Ukrainas civiliedzīvotājiem.

NVO aicina pagarināt vēl par 30 dienām primāri sniedzamo atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kura laikā ir jāatrod risinājums par mājokļu nodrošināšanu, kā arī šo personu integrāciju. Kā arī attiecīgi jāstiprina komunikācijas un koordinācijas mehānismi. Deputāti pauda atbalsta šādam priekšlikumam.

Deputāti atzinīgi novērtē NVO paveikto šajā smagajā laikā, pauž viennozīmīgu atbalstu.

 

 

Foto: Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija