Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 1. jūnija, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas deputāti pārrunāja jautājumu par nevalstisko organizāciju lomu un ieguldījumu visaptverošas valsts aizsardzības sistēmā.

 

Apakškomisija iepazinās ar Aizsardzības ministrijas vērtējumu par esošo sadarbību ar nevalstisko sektoru, kā arī pašu nevalstisko organizāciju viedokli par līdzšinējo sadarbību, izdarītajiem secinājumiem un iespējamajiem uzlabojumiem. Pārrunājot aktualitātes un izaicinājumus, apakškomisijā tika atzinīgi vērtēta iespēja arī turpmāk iepazīties ar NVO paveikto un iesaisti visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas veidošanā.