Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdienas, 12. maija, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija 2. lasījumam skatīja likumprojektus “Grozījums Latvijas Sodu izpildes kodeksā (1038/Lp13) un “Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā” (855/Lp13).

 

Likumprojektam “Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā” (855/Lp13) komisijā tika izskatīti un atbalstīti Tieslietu ministrijas priekšlikumi, kas nepieciešami, lai ieviestu grozījumus Krimināllikumā attiecībā uz nepilngadīgo atbildību, grozījumus attiecībā uz jēdzienu lietošanu par vielu lietošanu un vielu ietekmes pārbaudi, tāpat atbalstīts priekšlikumu bloks, kas saistās ar divu Satversmes tiesas spriedumu ieviešanu, kā arī precizējoši priekšlikumi. Tāpat komisijā tika atbalstīti Saeimas Juridiskā biroja redakcionāla rakstura priekšlikumi, komisijai kopumā lemjot likumprojektu atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā.

Vienlaikus komisijas sēdē tika sākta likumprojekta “Grozījums Latvijas Sodu izpildes kodeksā (1038/Lp13) izskatīšana, vienojoties turpināt likumprojekta izskatīšanu kādā no nākamajām komisijas sēdēm.