Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savā trešdienas, 5. maija, sēdē pārrunāja aktuālos ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldību saistītos jautājumus.

 

Komisijas sēdē deputāti un atbildīgo ministriju pārstāvji pārsprieda Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības aktualitātes, tendences, līdzšinējos secinājumus un pastāvošos izaicinājumus, aktualizējot jautājumus par sportošanas iespējām ārtelpās un risku izvērtējumu saistībā ar dažādiem sporta veidiem, ar Covid-19 infekciju saslimušo personu uzskaitījuma principus un testēšanas rezultātu saņemšanas ātrumu. Tāpat tika pārrunāti jautājumi par vakcinācijas procesa norisi, kā arī kaimiņvalstīs pieņemto ierobežojumu efektivitāti.