Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 9. februāra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sāka likumprojekta “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (872/Lp13) izskatīšanu.

 

Ņemot vērā apjomīgo likumprojektam iesniegto priekšlikumu skaitu,  plānots turpināt tā izskatīšanu nākamajās komisijas sēdēs. Vienlaikus komisija nolēma lūgt atcelt likumprojektam “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (872/Lp13noteikto steidzamību un izslēgt to no Saeimas sēdes darba kārtības līdz turpmākam komisijas rīkojumam.