Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdienas, 16. decembra, sēdē, turpinot diskusiju, kas tika aizsākta komisijas šā gada 9. decembra sēdē, izskatīja un atbalstīja Ministru kabineta lēmumu pagarināt izsludinātās ārkārtējās situācijas termiņu un noteikt papildu pasākumus ar mērķi samazināt atkārtotu Covid-19 infekcijas izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā atbilstoši Ministru kabineta rīkojumos noteiktajam.

 

Turpinot iepriekšējā sēdē aizsākto diskusiju un pārrunājot situācijas attīstību, kā arī Ministru kabineta rīkojumos noteiktos ierobežojumus gan ar atbildīgo iestāžu, gan nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā lēmuma projektu “Par Ministru kabineta 2020. gada 17. novembra rīkojumu Nr. 668, 2020. gada 24. novembra rīkojumu Nr. 674, 2020. gada 2. decembra rīkojumu Nr. 719, 2020. gada 4. decembra rīkojumu Nr. 736 un 2020. gada 8. decembra rīkojumu Nr. 743, ar kuriem grozīts 2020. gada 6. novembra rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”".