Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 15. decembra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Strātēģiskās komunikācijas apakškomisija diskutēja par viltus ziņu definīciju un cīņu ar dezinformāciju.

 

Apakškomisijas deputāti un uzaicinātie eksperti sēdē pārsprieda viltus ziņu un dezinformācijas izplatību mūsdienu informatīvajā telpā, viltus ziņu definēšanas nozīmi, kā arī atbildības noteikšanas par viltus ziņu izplatīšanu nepieciešamību. Vienlaikus apakškomisijas priekšsēdētājs A.Latkovskis atzīmēja, ka diskusija par atbildību par viltus ziņu izplatīšanu un publiskiem aicinājumiem nepildīt likuma prasības ir notikusi arī Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēdē un aicināja abas apakškomisijas turpināt darbu pie šī jautājuma risināšanas.