Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

 

Nepietiekamā darbu skaita dēļ fotokonkurss “Barikāžu stāsts”, kurā Saeima aicināja piedalīties jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem, noslēdzies bez rezultāta.

 

Rīkotāji pateicas par dalību tiem jauniešiem, kuri iesūtīja savus darbus. Rīkotāji sazināsies ar dalībniekiem, lai Lāčplēša dienas un janvāra barikāžu 30.gadadienas ieskaņā iesūtītos darbus varētu izmantot savos sociālo tīklu kontos.

Konkurss tika organizēts, gatavojoties janvāra barikāžu 30.gadadienai un Lāčplēša dienai, un tajā jaunieši bija aicināti iesūtīt pašu uzņemtas fotogrāfijas, kurās atspoguļoti barikāžu dalībnieki, priekšmeti vai citas 1991.gada janvāra liecības, kas vēsta par izšķirošo mūsu valsts atjaunotās neatkarības nosargāšanas laiku un barikāžu aculiecinieku piedzīvoto.

Fotokonkursu organizē Saeima. To rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes centru.

 

Informāciju sagatavoja Saeimas Preses dienests