Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdien, 16.septembrī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija izskatīja jauno Valsts civilās aizsardzības plānu.

Iekšlietu ministrijas izstrādātajā Valsts civilās aizsardzības plānā ir iekļauti 35 iespējamie apdraudējumi, kurus atbilstoši katastrofas riska novērtēšanas metodikai apzināja katastrofas pārvaldīšanas subjekti, un visiem apdraudējumiem ir apzināti katastrofas pārvaldīšanas pasākumi (preventīvie, gatavības, reaģēšanas un seku likvidēšanas pasākumi), kā arī par lēmumu pieņemšanu un izpildi atbildīgās institūcijas.

Iepazīstoties ar plāna saturu, komisijas deputāti un uzaicinātie eksperti pārrunāja finansējuma un resursu pietiekamības jautājumus, potenciālos nākotnes izaicinājumus, kā arī pašvaldību lomu plāna realizācijā.

 

Valsts civilās aizsardzības plāns