Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdien, 8.septembrī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija un Sociālo un darba lietu komisija kopējā sēdē 1. lasījumā izskatīja un atbalstīja likumprojektus “Grozījumi Militārpersonu izdienas pensiju likumā" (764/Lp13), “Grozījumi Valsts drošības iestāžu amatpersonu izdienas pensiju likumā" (762/Lp13), “Grozījumi likumā "Par izdienas pensijām Iekšlietu ministrijas sistēmas darbiniekiem ar speciālajām dienesta pakāpēm"" (766/Lp13), “Grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja amatpersonu izdienas pensiju likumā" (768/Lp13) un “Grozījumi Prokuroru izdienas pensiju likumā’’ (759/Lp13).

 

Visu likumprojektu mērķis ir izdienas pensijas saņēmējam, piešķirot vecuma pensiju, ja tās apmērs ir mazāks par iepriekš saņemto izdienas pensiju, saglabāt ienākumu līmeni tādā pašā apmērā, kāds bija līdz vecuma pensijas piešķiršanai.