Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Rancāns un deputāts Raimonds Bergmanis šā gada 4.septembrī piedalījās videokonferencē par Eiropas Savienības kopējo ārējo un drošības politiku un kopējo drošības un aizsardzības politiku. Konferencē Eiropas Savienības dalībvalstu nacionālo parlamentu pārstāvji apmainījās ar viedokļiem par aktualitātēm un iezīmēja izaicinājumus Eiropas Savienības ārpolitikas, drošības un aizsardzības jautājumos.

 

Tradicionālā formātā starpparlamentu konference par Eiropas Savienības kopējo ārējo un drošības politiku un kopējo drošības un aizsardzības politiku tiek rīkota divas reizes gadā, to organizējot tā brīža Eiropas Savienības Padomes prezidējošajai valstij. Šoreiz konferenci rīkoja Vācijas parlaments, taču Covid-19 izplatības dēļ tā norisinās videoformātā.