Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 19.maija, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija izskatīja un atbalstīja likumprojektus “Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā” (518/Lp13), “Grozījumi Apcietinājumā turēšanas kārtības likumā” (519/Lp13), “Grozījumi Ieslodzījuma vietu pārvaldes likumā” (520/Lp13) un “Grozījumi Sodu reģistra likumā” (643/Lp13).

 

Likumprojekts “Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā” (518/Lp13) tika izskatīts 3.lasījumam, atbalstot iesniegto Saeimas Juridiskā biroja priekšlikumu, kurā precizēts jēdzienu lietojums attiecībā uz procesu veidiem.

Atbalstot Saeimas Juridiskā biroja priekšlikumu, kurā precizēti formulējumi attiecībā uz administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu, komisija 3.lasījumam atbalstīja likumprojektu “Grozījumi Apcietinājumā turēšanas kārtības likumā” (519/Lp13).

Likumprojekts “Grozījumi Ieslodzījuma vietu pārvaldes likumā” (520/Lp13) tika atbalstīts un virzīts izskatīšanai Saeimā 3.lasījumā bez jauniem saņemtiem priekšlikumiem.

Par steidzamu atzītais likumprojekts “Grozījumi Sodu reģistra likumā” (643/Lp13) tika atbalstīts bez jauniem saņemtiem priekšlikumiem un virzīts izskatīšanai Saeimā 2.lasījumā.