Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savā trešdienas, 13.maija sēdē, izskatīja un atbalstīja Ministru kabineta 7.maija rīkojumu Nr.254 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu””, kurā noteikts ārkārtējās situācijas pagarinājums līdz 2020. gada 9.jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, kā arī vairāki citi grozījumi.

 

Tāpat 13. maija sēdē komisija izvērtēja Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Rīgas pašvaldības policijas pārstāvju sniegto informāciju, diskutējot par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu pārkāpumiem šā gada 9. maijā.

 

Ministru kabineta 7.maija rīkojumu Nr.254 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”” pieejams šeit.