Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

25.01.2019. 

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdien, 22.janvārī, nolēma izveidot divas apakškomisijas - Stratēģiskās komunikācijas un Visaptverošās valsts aizsardzības.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija var ievēlēt no saviem locekļiem ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

Tāpat komisijas deputāti lēma par komisijas pārstāvju izvirzīšanu dalībai Eiropola parlamentārās uzraudzības grupā. Kā divi pastāvīgie locekļi iecelti Ivans Klementjevs un Ainars Latkovskis, savukārt kā aizvietojošie - Raimonds Bergmanis un Aldis Blumbergs.

Eiropols (Europol) ir Eiropas Savienības kriminālizmeklēšanas organizācija. Tās mērķis ir uzlabot efektivitāti un sadarbību starp dalībvalstu kompetentajām iestādēm starptautiskās organizētās noziedzības un terorisma novēršanā un apkarošanā.

Saeimas Preses dienests