Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

 

12.12.2018.

Atsaucoties aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa uzaicinājumam, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti izbraukuma sēdes ietvaros Ādažu militārajā bāzē 2018. gada 11. decembrī piedalījās jaunās kazarmas ēkas svinīgajā atklāšanā.

Kazarmas, kura paredzēta 450 Latvijas karavīru izmitināšanai, atklāšanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji un kapelāns. Komisijas deputāti iepazinās ar jaunās kazarmas telpām, novērtēja to funkcionālās iespējas un priekšrocības, kā arī uzklausīja Aizsardzības ministrijas un NBS pārstāvju sniegto informāciju.

Izbraukuma sēdes gaitā komisija tika iepazīstināta ar Ādažu militārās bāzes infrastruktūru, karavīru ikdienas darba organizāciju, sadarbību ar sabiedroto valstu pārstāvjiem, finanšu līdzekļu izmantošanu, NBS Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes attīstību un nākotnes izaicinājumiem.

 Noslēgumā komisijas deputāti piedalījās svinīgajā karoga pasniegšanas atjaunotajam Artilērijas divizionam ceremonijā.