Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

14. jūnija lēmumi

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā par steidzamu atzīto likumprojektu “Grozījumi Nacionālās drošības likumā”  (1521/Lp13)

2. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā par steidzamu atzīto likumprojektu “Grozījumi Nacionālo bruņoto spēku likumā” (1522/Lp13)

3. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā par steidzamu atzīto likumprojektu “Grozījumi Politisko partiju likumā” (1431/Lp13);

15. jūnija lēmumi

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā par steidzamu atzīto likumprojektu  “Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums” (1529/Lp13).

8. jūnija lēmumi

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā lēmumprojektu Par Ilzes Znotiņas iecelšanu Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieka amatā”.

2. Komisija nolēma konceptuāli atbalstīt likumprojektu “Grozījums Nacionālās drošības likumā”, nosakot tā steidzamību, bez atkārtotas izskatīšanas komisijā.

3. Komisija nolēma konceptuāli atbalstīt likumprojektu “Grozījums Nacionālo bruņoto spēku likumā”, nosakot tā steidzamību, bez atkārtotas izskatīšanas komisijā.

9. jūnija lēmumi

1.Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā likumprojektu  “Grozījumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā” (1529/Lp13), lūdzot to atzīt par steidzamu.

1.. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā Grozījums Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā” (1346/Lp13);

2. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā likumprojektu  “Grozījumi Apcietinājumā turēšanas kārtības likumā” (1312/Lp13);

3. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā likumprojektu “Grozījumi Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likumā” (1435/Lp13).

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā lēmumprojektu “Par Jēkaba Straumes iecelšanu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka amatā”.

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā likumprojektu "Grozījumi Civilām vajadzībām paredzētu sprāgstvielu aprites likumā" (1469/Lp13);

2. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2. lasījumā likumprojektu “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (1341/Lp13).

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā likumprojektu  “Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums” (1485/Lp13), lūdzot to atzīt par steidzamu.