Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

2. novembra lēmumi:

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā lēmuma projektu “Par Ministru kabineta 2021. gada 27. oktobra rīkojumu Nr. 774, ar kuru grozīts 2021. gada 9. oktobra rīkojums Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu””

2. Komisija nolēma atbalstīt atsevišķa likumprojekta nepieciešamību, ar kuru Saeimas deputātiem līdzīgi kā citām profesiju grupām varētu pieprasīt sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu kā nosacījumu amata pienākumu veikšanai, un kā sekas sertifikāta neuzrādīšanai būtu atstādināšana no amata pienākumu pildīšanas, nesaglabājot konkrētajam deputātam mēnešalgu.

 

3. novembra lēmumi:

1. Komisija nolēma atbalstīt likumprojektu “Par valsts budžetu 2022. gadam” (1195/Lp13) sadaļās, kuras attiecas uz komisijas kompetences jomu;

2. Sniegt par to atzinumu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai.