Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

14. septembra lēmumi:

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā likumprojektu “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (996/Lp13).

2. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā “Grozījums Latvijas Republikas Zemessardzes likumā” (991/Lp13).

3. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā “Grozījums Ieroču aprites likumā” (989/Lp13).

4. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā “Apsardzes darbības likumā” (985/Lp13).

5. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā “Latvijas Republikas valsts robežas likumā” (917/Lp13).

6. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 3. lasījumā “Grozījumi Šengenas informācijas sistēmas likumā” (869/Lp13).

7. Komisijas iniciatīva grozījumiem Prokuratūras likumā - komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā “Grozījumi Prokuratūras likumā”, nosakot arī steidzamību. Atbalstīts arī lūgt Saeimu izskatīt likumprojektu pirmajā lasījumā bez atkārtotas izskatīšanas komisijā;

15. septembra lēmumi:

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā likumprojektu “Grozījumi Imigrācijas likumā” (1119/Lp13).