Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

1. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 2.lasījumā likumprojektu “Grozījumi Satversmes aizsardzības biroja likumā” (Nr.1286/Lp12).

2. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1.lasījumā likumprojektu “Grozījumi Šengenas informācijas sistēmas darbības likumā”  (Nr. 1325/Lp12).

3. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1.lasījumā likumprojektu “Grozījumi Latvijas Republikas Zemessardzes likumā” (Nr. 1334/Lp12).

4. Komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1.lasījumā likumprojektu Grozījumi Militārā dienesta likumā (Nr.1335/Lp12).

5. Komisija nolēma atbalstīt likumprojektu  “Grozījumi Aizsardzības un drošības jomas iepirkumu likumā” (Nr. 1324/Lp12), par to informējot atbildīgo komisiju.