Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdien, 3. martā, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanā Saeimā lēmuma projektu “Par Ministru kabineta 2021. gada 24. februāra rīkojumu Nr. 111, 2021.gada 25.februāra rīkojumu Nr. 115 un 2021.gada 26.februāra Nr. 129, ar kuriem grozīts 2020. gada 6. novembra rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”. Vienlaikus komisija pārrunāja aktuālo situāciju ar Covid-19 izplatību saistītā valsts apdraudējuma pārvarēšanā.

 

Iepazīstoties ar aktualo situāciju un rīkojumos ietvertajiem grozījumiem, komisijas deputāti un uzaicinātie atbildīgo iestāžu pārstāvji pārrunāja vīrusa izplatības riskus, sporta aktivitāšu atjaunošanas iespējas, iespējamo veselības aprūpes sistēmas noslodzi vīrusa trešā viļņa izplatības rezultātā, situācijas attīstību kaimiņvalstīs, kā arī vakcinācijas procesa virzību un komunikācijas ar sabiedrību uzlabošanas aspektus.