Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija aicina paust viedokli par interešu pārstāvniecības atklātības regulējumu. Atsauksmes par dokumentu Interešu pārstāvniecības atklātības regulējuma pamatprincipi. Publiska apspriešana pirms likumprojekta izstrādes Saeimā līdz šā gada 26. februārim aicinam sūtīt uz komisijas e-pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Plašāka informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru +371 67 08 7275.

Publiskās apspriešanas mērķis ir noskaidrot iesaistīto pušu viedokli par regulējuma nepieciešamību Latvijā un saņemt ieteikumus tālākai likuma izstrādei.

Papildus informācija: https://interesuaizstaviba.lv/sabiedriska-apspriesana/