Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdienas, 23. februāra, otrajā sēdē iepazinās ar Korupcijas novēršanas un apakarošanas biroja 2020. gada darbības rezultātiem un darba prioritātēm 2021. gadam. Aktuālos jautājumus komisijai prezentēja biroja priekšnieks Jēkabs Straume.

 

Pārrunājot biroja 2020. gadā veikto darbību, kā arī galvenos izaicinājumus un prioritātes 2021. gadam, deputāti aktualizēja jautājumus par biroja resursiem, izskanējušo iespēju birojam pievienot Iekšējās drošības biroju, kriminālprocesu termiņiem, kā arī valsts amatpersonu saukšanu pie atbildības par izdarītiem pārkāpumiem. Vienlaikus deputāti aicināja biroju apsvērt, kā komisija turpmāk varētu palīdzēt, lai efektīvi risinātu cīņu ar korupciju un stiprinātu biroja kapacitāti.