Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija savā šā gada 17. februāra sēdē atbalstīja un nolēma virzīt izskatīšanai Saeimā lēmuma projektu  “Par Ministru kabineta 2021. gada 11. februāra rīkojumu Nr.82 un 2021. gada 16. februāra rīkojumu Nr.94, ar kuriem grozīts 2020. gada 6. novembra rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”

 

Komisijas deputāti sēdē iepazinās ar atbildīgo iestāžu pārstāvju skaidrojumiem par aktuālo situāciju ar Covid-19 izplatību saistītā valsts apdraudējuma pārvarēšanā, Ministru kabineta rīkojumā ietvertajiem grozījumiem, kā arī pārrunāja jautājumus par uzsākto vakcinācijas procesu.