Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisija otrdienas, 19. janvāra, sēdē iepazinās ar Ģeotelpiskās informācijas aģentūras uzdevumiem visaptverošas valsts aizsardzības sistēmā.

 

Apakškomisijas deputātiem iepazīstoties ar Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darba aktualitātēm un būtiskākajiem izaicinājumiem, tika pārrunāti jautājumi par sadarbību un savietojamību saistībā ar sabiedrotajiem un NATO, aģentūras iesaisti valsts aizsardzības mācības īstenošanā, kā arī operatīvo dienestu darbinieku apmācībā. Tāpat tika pārspriesti sadarbības jautājumi ar Veselības ministriju, Satiksmes ministriju un lielākajām Latvijas pašvaldībām, kā arī aktualitātes jaunas koordinātu sistēmas ieviešanā.