Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 12. janvāra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Stratēģiskās komunikācijas apakškomisija iepazinās ar NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra veikto pētījumu par sociālo mediju spējām novērst to automatizēto manipulāciju.

Apakškomisijas sēdē izskatot NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktora J.Sārta prezentāciju par pētijumu un tā secinājumiem, tika pārrunāti jautājumi par sociālo tīklu automatizēto kontu skaita tendencēm, NATO Stratēģiskās komunikācijas centra sadarbību ar sociālo tīklu vadību un pētījumā iesaistītajiem Amerikas Savienoto Valstu senatoriem, kā arī sociālo tīklu platformu uzticamības, objektivitātes rādītājiem un iespējamo regulāciju.