Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 12. janvāra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija nolēma konceptuāli atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā likumprojektu “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (872/Lp13), lūdzot to atzīt par steidzamu.

Likumprojekta autori ir Finanšu ministrija, un tas izstrādāts sadarbībā ar Finanšu izlūkošanas dienestu, Finanšu kapitāla tirgus komisiju, kā arī citām iestādēm. Galvenie bloki, ko likumprojekts aptver, saistīti ar atsevišķu rekomendāciju precizēšanu regulējumā, jaunas iespējas – kopējā klientu izpētes rīka – un ar to saistītā regulējuma ieviešanu, tāpat ar šā gada 1. jūniju plānots būtiski mainīt aizdomīgu darījumu ziņošanas kārtību Finanšu izlūkošanas dienestam, kā arī precizēts regulējums saistībā ar regulu prasībām par likuma subjekta patieso labuma guvēju.

Likumprojekts “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (872/Lp13)