Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdienas, 6. janvāra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija nolēma atbalstīt un virzīt izskatīšanā Saeimā lēmuma projektu “Par Ministru kabineta 2020. gada 22. decembra rīkojumu Nr. 797 un 2020. gada 30. decembra rīkojumu Nr. 801, ar kuriem grozīts 2020. gada 6. novembra rīkojums Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

Lēmuma projekts paredz izsludinātās ārkārtējās situācijas termiņa pagarināšanu un papildu pasākumu noteikšanu ar mērķi samazināt atkārtotu Covid-19 infekcijas izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā atbilstoši Ministru kabineta 2020. gada 22. decembra rīkojumā Nr. 797 un 2020. gada 30. decembra rīkojumā Nr. 801 noteiktajam. Komisijas sēdē deputāti un atbildīgo ministriju pārstāvji pārrunāja rīkojumā ietvertos ierobežojumus, kā arī aktuālo situāciju saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību, tai skaitā, esošo situāciju sociālās aprūpes centros un rīcību situācijas stabilizēšanai tajos saistībā ar Covid-19 izplatību, kā arī vakcinācijas nodrošināšanas jautājumus un vakcinācijas plāna iespējamos risinājumus.