Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Piektdien, 11. decembrī, aicinām apmeklēt starptautisku tiešsaistes konferenci “Ceļā uz interešu aizstāvības tiesisko regulējumu Latvijā”. Tā veltīta interešu aizstāvības tiesiskā regulējuma izstrādei Latvijā.

 

Konferenci organizē Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar biedrību “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) un Valsts kanceleju un ar OGP atbalstu. Ikviens konferences apmeklētājs varēs iepazīties ar dažādu Eiropas valstu pieredzi un praksi regulējuma izstrādē, pieņemšanā un ieviešanā, kā arī Atvērtās pārvaldības partnerības (OGP) lomu. Par konferences norises datumu izraudzīts š.g. 11. decembris, kas pietuvināts Starptautiskajai pretkorupcijas dienai, kas tiek atzīmēta 9. decembrī.

Aicinām sekot līdzi konferences norisei tiešsaistē "Sabiedrības par atklātību "Delna" mājaslapā https://delna.lv/lv/2020/12/09/starptautiska-konference-cela-uz-interesu-aizstavibas-tiesisko-regulejumu-latvija/

Jautājumu uzdošanai un komentāru izteikšanai konferences viesi tiks aicināti izmantot Sli.do jautājumu sadaļu, kas būs pieejama zem tīmekļa vietnes pārraidītās tiešraides loga. Moderatore I.Morica nolasīs jautājumus no Sli.do.

Konferences reģistrācijas forma: https://forms.gle/UK1isAd3TnJktfga7

Konferences programma: