Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdien, 9. decembrī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija skatīja Ministru kabineta 2020. gada 17. novembra rīkojumu Nr. 668, 2020. gada 24. novembra rīkojumu Nr.674, 2020. gada 2. decembra rīkojumu Nr.719 un 2020. gada 4. decembra rīkojumu Nr.735 par grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

 

Komisijas sēdē deputāti iepazinās ar Slimību profilakses un kontroles centra un Veselības ministrijas pārstāvju izklāstu par aktuālo situāciju Covid-19 infekcijas izplatībā, tai skaitā, veselības sistēmas noslodzi. Tāpat tika uzklausītas aktualitātes krīzes vadībā, ekonomikas un izglītības sektoros, situācija iekšlietu resora iestāžu un Rīgas pašvaldības policijas darbā, kas saistīts ar noteikto ierobežojumu kontroli. Ņemot vērā, ka minētos jautājumus nepieciešams rūpīgi apspriest, uzklausot visus viedokļus, plānots nākamajā komisijas sēdē iesākto diskusiju turpināt.