Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 14. oktobrī, attālinātajā sēdē tikās ar Valsts policijas jauno priekšnieku Armandu Ruku.

 

Iepazīstoties ar Valsts policijas priekšnieka izvirzītajām darba prioritātēm un policijas attīstības virzieniem, komisijas deputāti atzinīgi novērtēja Valsts policijas priekšnieka prezentētos darba organizācijas plānus. Tāpat deputāti un Valsts policijas priekšnieks pārrunāja tādus jautājumus, kā policijas sadarbība ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Iekšējās drošības biroju un citām iestādēm, Administratīvi teritoriālās reformas ietekme uz policijas darba organizāciju, kā arī policijas priekšnieka redzējums attiecībā uz negodprātīgas rīcības izskaušanu policistu vidū.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs J.Rancāns komisijas vārdā apsveica Valsts policijas priekšnieku ar stāšanos amatā, vēlot veiksmi pienākumu izpildē.