Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 13. oktobra, sēdē Aizsardzības iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisija iepazinās ar Platjoslas projekta aktualitātēm – nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīkla infrastruktūru un tās pieejamības attīstību un izaicinājumiem.

 

Saistībā ar Platjoslas projekta aktualitātēm, paveiktajiem un plānotajiem darbiem, kā arī būtiskākajiem izaicinājumiem, komisijas deputāti un uzaicinātie eksperti pārrunāja Administratīvi teritoriālās reformas ietekmi uz projekta izstrādi, iepazinās ar nospraustajiem mērķiem turpmākā projekta virzībā, rezultatīvajiem rādītājiem un projekta nozīmīgumu Eiropas līmenī. Tāpat tika pārrunāta līdzšinējā sadarbība projekta īstenošanā ar komersantiem un iesaistītajām valsts institūcijām, kā arī pārspriesti jautājumi par atbalsta sniegšanas iespējām apziņošanas sistēmai valstī un televīzijas un radio satura pieejamības problemātiku iedzīvotājiem pierobežā. Vienlaikus komisijas deputāti un uzaicinātie eksperti pārrunāja plānotā finansējuma nepietiekamību e-paraksta platformas uzturēšanā.