Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 12.maija, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā pirms 3.lasījuma tika skatīti un atbalstīti likumprojekti “Grozījumi Fizisko personu reģistra likumā” (523/Lp13) un “Grozījumi Apsardzes darbības likumā” (508/Lp13).

 

Likumprojekts “Grozījumi Fizisko personu reģistra likumā” (523/Lp13) komisijā tika atbalstīts bez saņemtiem jauniem priekšlikumiem. Likumprojektā “Grozījumi Apsardzes darbības likumā” (508/Lp13) tika izskatīti un atbalstīti trīs Iekšlietu ministra priekšlikumi, kas paredz apakšuzņēmēju nodarbināšanu apsardzes uzņēmumos, precizē terminoloģiju speciālo līdzekļu izmantošanā, ietver regulējumu saistībā ar personīgā šaujamieroča izmantošanu, kā arī nosaka grozījuma attiecībā uz šā likuma 10.panta piektās daļas spēkā stāšanās datumu.

“Grozījumi Fizisko personu reģistra likumā” (523/Lp13)

“Grozījumi Apsardzes darbības likumā” (508/Lp13)