Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdienas, 26. februāra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija iepazinās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 2019. gada darbības aktualitātēm.

 

Izvērtējot dienesta darba rezultātus, deputāti diskutēja par iespējamiem risinājumiem VUGD darba efektivitātes, infrastruktūras un ekipējuma uzlabošanas jautājumos. Vienlaikus sēdē tika skatīts Latvijas Nedzirdīgo savienības iesniegums par speciāli pielāgotu dūmu detektoru ieviešanu, iepazīstoties ar minētā jautājuma aktualitātēm, kā arī, vērtējot Latvijas Peldēšanas federācijas viedokli un Valsts izglītības satura centra paveikto, diskutēts par iespējamiem risinājumiem noslīkušo skaita samazināšanā, kā arī iedzīvotāju izpratnes veicināšanu saistībā ar drošības jautājumiem.