Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Otrdienas, 11. februāra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti iepazinās ar Valsts kontroles revīzijas ziņojumu “Vai valsts budžeta līdzekļi Latvijas Republikas robežas joslas infrastruktūras būvniecībai un uzturēšanai ir izlietoti likumīgi, sasniedzot izvirzītos mērķus un rezultātus?”.

 

Izvērtējot revīzijas rezultātus un iesaistīto pušu viedokļus, komisijas deputāti norādīja, ka jāvērtē un jānošķir ļaunprātīga iesaistīto personu rīcība un sistēmiskas kļūdas, un revīzijas rezultāti jāņem vērā, sakārtojot nozari. Tāpat tiek gaidīti Iekšlietu ministrijā izveidotās darba grupas rezultāti un redzējums esošās situācijas pilnveidei.