Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Trešdienas, 5. februāra, sēdē Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti iepazinās ar ikgadējo starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International publicēto korupcijas uztveres indeksu, ko deputātiem prezentēja biedrība Sabiedrība par atklātību – Delna, kā arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvju prezentētajiem biroja 2019. gada darbības rezultātiem, un plānotajiem darbības virzieniem 2020. gadā.

 

Deputātu, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja un nevalstiskā sektora pārstāvju diskusijas aktualizēja jautājumu par KNAB kapacitātes stiprināšanu un izmeklētāju noslodzi, aktuālo likumdošanas jautājumu virzību, valsts budžeta līdzekļu izlietojuma caurskatāmību un ar to saistītajiem riskiem.

KNAB 2019. gada ziņojums

Transparency International ziņojums