Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

 

Foto: Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Trešdien, 27. novembrī, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas komisijas deputāti Mārtiņš Staķis, Raimonds Bergmanis un Ivans Klementjevs tikās ar Spānijas Nacionālā aizsardzības studiju centra Nacionālās aizsardzības kursa studentiem, iepazīstināja delegāciju ar komisijas darbu un aktualitātēm komisijas pārstāvētajās nozarēs.

 

Spānijas nacionālā aizsardzības studiju centra delegācija Latviju apmeklēja no š.g. 25. līdz 28. novembrim divpusējās sadarbības ietvarā starp Latvijas un Spānijas Aizsardzības ministrijām un Bruņotajiem spēkiem. Nacionālās aizsardzības kursā zināšanas papildina augsta līmeņa civilās un militārās amatpersonas, pārstāvot gan valsts, gan privāto sektoru. Latvija par šī gada kursa izbraukuma vietu izvēlēta, ņemot vērā sadarbību un Spānijas ieguldījumu NATO paplašinātajā kaujas grupā Latvijā, kur spāņi ir otrs lielākais kontingents.