Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

 Foto: Pexels.com

Valsti veido trīs pamatpazīmes — teritorija, iedzīvotāji un suverēna vara, un tās teritorija nevar pastāvēt bez skaidrām robežām. Valsts robežsardze laikmetu griežos ir nesavtīgi un pašaizliedzīgi ziedojusies, lai aizsargātu un palīdzētu saglabāt valsts pamatvērtības. Tā nesusi smagus upurus vēstures drūmajos notikumos un arī tagad ir Nacionālo bruņoto spēku sastāvdaļa izņēmuma stāvokļa un kara laikā, līdz ar to dienests ir izaicinājums tiem patriotiem, kas sevī jūt spēku un pārliecību stāties pretī apdraudējumam. 

Šodien Valsts robežsardze var pelnīti lepoties ar sava darba augļiem ne tikai kvalitatīvi garantējot mūsu valsts robežas drošību, bet arī kļūstot par starptautiski novērtētu ieguldītāju kopīgajā drošības vidē. Mūsu robeža kļuvusi par Eiropas ārējo robežu, mūsu robežsargi piedalās kopīgās starptautiskās operācijās, mūsu robežsargi dalās ar savu pieredzi ar citām valstīm. Lepojamies ar jums un izsakām pateicību ikvienam robežsargam, apsveicot JŪSU SVĒTKOS!