Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

Komisijas deputāti apmeklē Gruzijas okupācijas līniju.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Rancāns, priekšsēdētāja biedrs Aldis Blumbergs, deputāti Ainars Latkovskis un Ivans Klementjevs no 21. līdz 24. oktobrim darba vizītē apmeklēja Gruziju, kur tikās ar Gruzijas parlamenta, valdības un aizsardzības nozares pārstāvjiem.

 

Vizītes ietvaros deputāti apmeklēja Gruzijas parlamentu, kur tikās ar Aizsardzības un drošības komisijas priekšsēdētāju Irakli Sesiashvili, Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Sophie Katsarava un abu komisiju deputātiem. Tāpat Saeimas delegācija Gruzijā viesojās Aizsardzības ministrijā, kā arī Tieslietu ministrijā, kur tikās ar Pretkorupcijas padomes pārstāvjiem.

Gruzijas apmeklējuma ietvaros Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti devās arī uz Nato-Gruzijas apvienoto mācību un novērtēšanas centru (JTEC), Apvienoto operāciju centru, kā arī apmeklēja okupētās teritorijas zonu Didi Khurvaleti ciemā.