Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Valsts iekšējā un ārējā drošība ir tās iedzīvotāju labklājības pamats, tāpēc tai vajadzētu būt mūsu visu kopīgai rūpei. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet aktuālu informāciju par komisijas sēdēm un tajās izskatāmajiem likumprojektiem, ka arī citiem jautājumiem. Cerot, ka šeit ievietotā informācija būs gan noderīga, gan rosinoša, labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un pārdomas.

A A

1. Komisija nolēma atlikt likumprojekta “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā” (301/Lp13) izskatīšanu līdz Eiropas regulas izstrādei.

2. Komisija nolēma konceptuāli atbalstīt un virzīt izskatīšanai Saeimā 1. lasījumā likumprojektu “Grozījumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumā” (34/Lp13).

2. Komisija nolēma sniegt atzinumu atbildīgajai Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai par konceptuālu atbalstu likumprojektam “Grozījumi Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā” (500/Lp13) un tā virzīšanu izskatīšanai Saeimas sēdē 1. lasījumā.